none
presun sharepoint webu do jineho RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den.

  Chtěl jsem se zeptat. Vytvořil jsem web http://sharepoint.example.com/web1 a ten byl nějaký čas používaný. Teď jsem vytvořil nový web http://sharepoint.example.com/web2 a ten původní potřebuji přesunout do toho nového, tak aby výsledná URL byla http://sharepoint.example.com/web2/web1/.

  Ostatní weby se mi podařilo přesunout pomocí zálohy udělané ve sharepoint designer a obnovou v novém umístění. Ale web1 je nyní tak velký, že sharepoint designer napíše, že je nedostatek místa a zálohu nevytvoří.

  Pokoušel jsem se vytvořit zálohu i pomocí příkazu stsadm -o export -url http://sharepoint.example.com/web1 -filename p:\web1.cmp -cabsize 1024 -includeusersecurity, ale to my vytvořilo jen soubor o pár kB. Podle mně to odzálohovalo jen http://sharepoint.example.com/ bez podřízených webů.

  Existuje nějaká elegantnější cesta jak toho docílit?


  JŘ - www.rezab.eu
  středa 7. října 2009 11:25

Odpovědi

 • Tedy nejsem s SharePointem obeznámen a hrál jsem si s ním jen jednou a to ještě potmě a střízlivý jsem nebyl (tudíž promiňte možné nepochopení problému z hlediska webového vývojáře a někomu, kdo tomu nerozumí a proto testovat a zálohovat!).

  Ano, klasický export bere pouze hlavní website, podřízené weby ignoruje. Nestačilo by pouze změnit proměnou ServerRelativeUrl?

  Zajímavé zdroje možné inspirace: Stsadm command-line tool | How to Move a SharePoint Site | Move Web
  čtvrtek 5. listopadu 2009 3:10
  Vlastník