none
HTTPS google vyhledávání RRS feed

 • Dotaz

 • Nový Firefox nabízí výsledky google hledání přes https protokol. U IE jsem nic podobného nenašel. Každopádně při menší úpravě registrů to dokáže už i on. Já si s tím pohrál ve win7 a IE9. Neříkám, že to je řešení nejjednodušší, ale učinné to určitě je :)

  Stačí, když v registrech naleznete stávající poskytovatele vyhledávání a vyberete nějakého, kterého chcete předělat na https google. Cesta k hodnotám je: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\

  Dříve než začnete s úpravami, doporučuji původní hodnoty zazálohovat!

  Já si vybral klíč s názvem {FCF406A3-82BA-47EF-8DCA-5CF58F1AA52E} a ponechal v něm pouze tyto upravené hodnoty:

  "DisplayName"="|| Google HTTPS ||"
  "URL"="https://www.google.cz/search?q={searchTerms}&rls=com.microsoft:{language}&ie={inputEncoding}&oe={outputEncoding}&startIndex={startIndex?}&startPage={startPage}"
  "ShowSearchSuggestions"=dword:00000001
  "SuggestionsURL"="https://clients1.google.com/complete/search?hl={language}&q={searchTerms}&client=ie8&inputencoding={inputEncoding}&outputencoding={outputEncoding}"
  "FaviconURL"="https://www.google.cz/favicon.ico"
  "FaviconPath"="C:\\Users\\*Username*\\AppData\\LocalLow\\Microsoft\\Internet Explorer\\Services\\search_{FCF406A3-82BA-47EF-8DCA-5CF58F1AA52E}.ico"

  U cesty k Favicon ("%userprofile%\AppData\LocalLow\Microsoft\Internet Explorer\Services") nezapomeňte na název souboru se správnou hodnotou klíče. Nová google ikonka ke stažení na výše uvedeném odkazu.  ----- Lukas -----

  úterý 21. srpna 2012 13:34

Odpovědi