none
Sharepoint 2010 - nefunguje vyhledávání RRS feed

 • Dotaz

 • Ahoj všem Sharepoint adminům,

   

  provedl jsem migraci sharepoint 2007 na 2010, s tím, že jsem z migroval databázi, včetně skupin, které před tím byly v jiné doméně. Skupiny jsem doplnil o uživatele v nové skupině, v podstatě změna byla jen v doméně, protože uživatelská koncepce zůstala stejná.

  Nějak se mi ovšem rozbilo vyhledávání. V jakékoli knihovně mi to napíše

   

  The Web application at https://intranet.domena.local/ could not be found. Verify that you have typed the URL correctly. If the URL should be serving existing content, the system administrator may need to add a new request URL mapping to the intended application.

  Webovou aplikaci https://intranet.domena.local/ nelze najít. Ověřte, zda byla adresa URL zadána správně. Pokud má adresa URL poskytovat existující obsah, bude správce systému pravděpodobně muset přidat nové mapování adresy URL požadavku na požadovanou aplikaci.

  Mám jiný název lokální domény s venkovní, myslel jsem si, že to bude tím, ovšem tím to není, proto mám vyhledávání rozbité i v když se připojím na lokální doménu. Neřešil jste někdo takový problém, ocenuji každou radu, která by mě mohla někam nasměrovat
  Všem moc děkuji za radu

  S pozdravem
  Tomáš

  středa 7. září 2011 7:54

Odpovědi

Všechny reakce