none
automatické přeposílání odchozí pošty do jiného mailboxu (na straně Exchange serveru)

  Dotaz

 • Dobrý den,

  potřeboval bych poradit jak nastavit automatické přeposílání odchozí pošty (u vybraných uživatelů) do jiného mailboxu (na straně Exchange serveru). Máme Exchange Server Standard 2016. Pravidlo v Outlooku nestačí, protože je třeba, aby se přeposílaly všechny e-maily (i z webového rozhraní a poštovních klientů na mobilních platformách). Nedá se spolehnout se na uživatele, že vyplní správně kolonku "kopie".

  Předem děkuji za rady :-)

  pondělí 15. října 2018 9:28

Odpovědi

Všechny reakce

 • Vytvoř příslušné transportní pravidlo.

  BB

  pondělí 15. října 2018 10:47
 • Upozornim, ze takove nastaveni je na hrane zakona. Nekdo jiny  (zamnestnavatel) ma kopii odchozi komunikace zamenstnance. V kostce sepsano napriklad zde: https://www.odpovedi.cz/otazky/je-trestne-cist-cizi-postu-anebo-emaily.

  pondělí 15. října 2018 15:09
 • Děkuji za popostrčení správnýn směrem.  Pro málo zkušené jako já, je to v Centru pro správu Exchange - tok pošty - pravidla

  Po právní stránce to má klient ošetřené souhlasy zaměstnanců.  úterý 16. října 2018 7:38
 • Dovolim si znovu nasmerovat na ten clanek. Nektere souhlasy jsou z pravniho hlediska irelevantni. Jasne zmineno v clanku.

  I kdyz budu souhlasit (pisemne), ze me soused muze zabit, stejne bude tento souzen za vrazdu.

  Cituji: U základních lidských práv jedná o nezadatelná a nezcizitelná, nepromlčitelná a nezrušitelná práva. Znamená to, že se jich nikdo nemůže zbavit sám tím, že by se jich vzdal. Proto takový souhlas neplatí.

  Velky pozor napriklad pri nedobrovolnem propusteni zamestane z takove firmy. Pokud se bude chtit pomstit, ma v ruce pekny bic.
  úterý 16. října 2018 9:50