none
Úkoly Exchange 2010 RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  vzhledem k rozhašenému starému serveru se mi nepodařil udělat update sbs 2003 na sbs 2010. nicméně síť nebyla tak velká, takže to celkem šlo. Jediný problém, který mi zůstal jsou úkoly v MS Exchange. Sice jsem je naimportoval, ale nedošlo k provázání úkolů mezi sebou. Nevíte někdo, jak úkoly provázat zase k sobě?

   

  díky Milan

  pondělí 8. srpna 2011 19:52

Odpovědi

Všechny reakce

 • Ahoj,

  co to bylo za úkoly? V jednotlivých schránkách nebo nějaké úkoly ve veřejných složkách?

  pondělí 8. srpna 2011 20:09
 • Ahoj,

  byly to úkoly v jednotlivých schránkách.

  úterý 9. srpna 2011 6:55
 • A provázání mezi sebou znamená, že například vlastník úkolu není vidět, nebo není vidět, komu byl úkol přiřazen? A vy jste migroval, nebo jste nainstaloval čisté SBS 2011 a do toho importoval data. Jak jste migroval mailboxy?
  úterý 9. srpna 2011 11:53
 • Nemigroval jsem, ale nainstaloval čisté SBS a mailboxy včetně úkolů jsem nahrál z pst souborů. A nynní je situace taková, že úkol vidí zadavatel i úkolovaný, každy ve svých úkolech. ale chybí provázání - pokud tedy nastavím nějakou úroveň splnění úkolu, tak se nepromítne zadavateli. jsou to tedy v tomto okamžiku asi dva úkoly, které mezi sebou nemají žádnou vazbu. myslím, že by to mohlo jít nějk provázat pomocí ps (powershell), ale zatím ani nevím, jak v ps třeba vypsat úkoly, nemluvě o tom, jak je nějak upravit. v prvním kroku by mi stačilo alespoň to, abych pomocí ps dokázal úkoly vylistovat, abych mohl zjistit jaká pole byude potřeba updatevat (fuj to je slovo). Mám určité zkušenosti s SQL, tak si myslím, že bych byl nakonec i napsat nějaký script v ps, ale zatím nevím, jak na to. ps přece jen zatím dost neznám.

   

  úterý 9. srpna 2011 12:51
 • Předpokládám, že jste mailboxy do nového SBS migroval z PST. V SBS 2003 byla asociace trochu jiná. Pokud máte možnost pustit staré SBS 2003, je třeba z AD vyexportovat proxy adresy do nového SBS. Postup zasílám níže:

  http://blogs.technet.com/b/sbs/archive/2009/05/21/cannot-reply-to-old-emails-or-modify-old-calendar-items-after-pst-mail-migration.aspx

  středa 10. srpna 2011 16:07