locked
chvilkama levé tlačítko nekliká

  Dotaz

 • Dobrý den ve spolek,  já mám problém trochu jiný, chvilkama mi přestane fungovat levé tlačítko (přesto,že například najedu na křížek, který se rozzáří, ale nejde na něj kliknout) a jako by se myš i začne sekat v pohybu. Po pár vteřinách už je to zase dobrý. Ke dnešnímu dni mám ve Vistách x64 všechny dostupné aktualizace.Myš je bezdrátová  VX Revolution fot notebook. Ze stránky Logitech jsem si stáhnul i ovladač přímo pro Vista x64, ale můj problém to nevyřešilo. Pokud jsem dal myš k jinému počítači, mám možnost pouze XP, tak není problém. K Vistám když připojím klasickou drátovou myš přes USB, tak taky vše funguje dobře. Setkal se s tím už někdo.

  středa 17. prosince 2008 8:00

Odpovědi

 • To je samozrejme. Za sve penize si zaslouzis zbozi odpovidajici kvality.

   

  Obavam se ale ze places na spatnem hrobe, kontaktuj technickou podporu Logitech

   

  MP

  středa 17. prosince 2008 14:02
  Moderátor

Všechny reakce

 • V safe mode funguje bez problemu? Takto se chovala mys i s generickym ovladacem z Visty?

   

  MP

  středa 17. prosince 2008 8:56
  Moderátor
 •  

  Nevím co je míněno "safe modem"? Co se týká těch generických ovladačů,tak to jsem vlastně pořádně ani nevyzkoušel,protože ta chyba se nevyskytuje pořád,ale pouze chvílema a první co bylo,když jsem myš připojil bylo,že jsem s přiloženého cd nainstaloval ovladače.Po zjištění chyby jsem na stránkách výrobce našel novější http://www.logitech.com/index.cfm/428/165&cl=roeu,en?softwareid=670&osid=13.Zkusim ho tedy odinstalovat a vyzkoušet to s tím vygenerovaným od Visty.Každopádně tím bude myš degradovaná o bezva funkce,ale alespo'n se vyřadí nějaká možnost(pokud se to zlepší nebo ne).
  středa 17. prosince 2008 9:48
 • F8 pri startu, volba safe mode

   

  MP

   

  středa 17. prosince 2008 11:45
  Moderátor
 • tak co jsem ty ovladaše logitech odebral,tak ani jedna chyba.Všechno jede dobře.Každopádně teď nemůžu myš využívat na 100% a s tím se nechci smířit.
  středa 17. prosince 2008 13:59
 • To je samozrejme. Za sve penize si zaslouzis zbozi odpovidajici kvality.

   

  Obavam se ale ze places na spatnem hrobe, kontaktuj technickou podporu Logitech

   

  MP

  středa 17. prosince 2008 14:02
  Moderátor
 • s tím nezbývá než souhlasit.Pokusim se to ještě vyzkoušet na jiném počítači s Vistama,abych měl jistotu nu a pak se uvidí.Každopádně děkuji za Váš čas!
  středa 17. prosince 2008 14:52