none
Windows Live Essentials 2011 je tu RRS feed

Všechny reakce

 • Tak prvni vec ktera s novou verzi nesouvisi ale casove celkem odpovida: http://alerts.live.com:

  Thank-you for your interest in Windows Live Alerts. After much consideration we have decided to discontinue this service as part of the Windows Live offerings. Please sign up with Windows Live Alerts partners directly to  receive their newsletters or other content updates from them. Hotmail Calendar Alerts and reminders will continue to be managed by Windows Live Alerts for the time being.

  MP

  pátek 1. října 2010 14:26
  Moderátor
 • updatoval jsem z nějaký EN bety na české WLE ale všechno mi zůstalo anglické...
  pátek 1. října 2010 15:48
 • No ja jsem si to pred tydnem nainstaloval a zatim se mi to zamlouva. jen Win Live Mail se mi nejak nezamlouva. U predchozi verze mi dorucenou postu kontroloval ESS (Eset) takze spam putoval okamzite do slozky nevyzadana posta. Ted po aktualizaci tam uz lista od esetu neni a ani v nabidce ne no a me ted chodi spam do dorucene posty. Nevim si s tim rady i kdyz zpravu po zprave oznacim jako nevyzadana a i pridam adresu do seznamu blok. Nic to neresi protoze zase prijdou jiny. Reseni je ze muzu k uctu hotmail pridruzit i ostatni adresy ale to zase nechci. Muze mi nekdo v tomhle poradit jak na to? Dik moc Wasabi
  úterý 12. října 2010 18:54
 • Škoda, byla to dobrá věc, zvláště pro TechNet Fóra... tedy jen do doby, kdy začla mít nehorázné výpadky. Bohužel.

  úterý 2. listopadu 2010 9:34
  Vlastník
 • Beta release osobně raději vždy odinstaluji a očistím než instaluji plnou verzi, nicméně podívej se do nastavení Windows Live Language Settings v Ovládacích panelech. Je zde možnost stáhnout (změnit) jazyk na anglický, pokud máš českou verzi (tedy bez nutnosti přeinstalace), tak předpokládám, že by to snad mohlo jíti i opačně.
  úterý 2. listopadu 2010 9:37
  Vlastník
 • Oficiální vyjádření ESETu:
  While using Windows Live Mail 2011, ESET Smart Security will scan pop3 email only for the presence of malicious code. Email will not be scanned for spam on the client end until an updated plugin is released. ESET is currently working on adding full Windows Live Mail 2011 support to ESET Smart Security as soon as possible.

  Jinými slovy, vyčkejte systémové aktualizace antispamového pluginu v další verzi programu, výrobce již na něm pracuje, pokud máte předplaceny aktualizace a správně je nastaveny v programu, měly by se stáhnout a nainstalovat sami, až budou k dispozici.

  úterý 2. listopadu 2010 9:41
  Vlastník