locked
Problém s uživatelským účtem RRS feed

 • Obecná diskuse

 • Dobrý den mám takový dotaz nejvím jestli dělám něco špatně nebo ne ale teď mi dorazil do rukou nový notebook s předinstalovanými windows 7.A teď ten problém je tam nějaký adminský účet který vůbec nemohu zrušit ani se mi nijak nezobrazuje jen mě nechce k ničemu pustit předem díky za odpověď

  Saman.Houbista@seznam.cz

  středa 28. října 2009 9:11

Všechny reakce

 • Zdravím, ale z toho co jste tu napsal se skoro nedá pochopit, kde je jaký problém, nebo o co vlastně jde. Znovu a lépe.

  A propos ve správě počítače jsou vidět všechny účty a jdou zrušit, smazat. Ale výchozího Administratora nemažte. Jak se ten "nějaký" účet aspoň jmenuje?

  Jak jako neche k ničemu pustit? To máme chápat jak?

  středa 28. října 2009 11:34
 • Ahoj,
  nu, jestli jsou to Windows 7 Home Premium tak to bude nejspíš tím že tam bude účet "administrator" zakázaný a uživatelsky nepůjde ani odstranit ani odemknout. Používá se jen v nouzových režimech apod. Nech ho tam být, ničemu nevadí, je to systémová záležitost.

  Ale jestli jsou to Professional nebo Ultimate, tak tam by "administrator" měl být uživatelsky upravitelný vč. možnosti smazání a přihlášení.

  Tomáš H.
  středa 28. října 2009 20:30
 • Nemá onen notebook čtečku otisku prsků? Výrobci občas rádi dodávají zvláštní účet pro jejich credential manažery či jiné bezpečnostní funkce.
  čtvrtek 5. listopadu 2009 5:56