none
MS Office enterprise 2007 licence RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  zakoupil jsem si originální CD s MS office enterprise 2007 a chtěl jsem se zeptat kolikrát je možné tento produkt nainstalovat v rámci licence. Je to nějak omezené počtem instalací? Koupil jsem si nový notebook a nejsem si jist zdali si tam můžu tyto Office nainstalovat. Děkuji za odpověď

  Harmonikar

  sobota 24. září 2016 11:09

Odpovědi

Všechny reakce

 • Nejsem si jistý, ale nejsou Enterprise jen v rámci multilicencí? Ty máš multilicenci? Nebo Software Assurance? Nebo jak jsi vlastně dnes přišel k takhle starým Office?

  Jinak obecně ano, pokud to není OEM, které jsou vázané na HW, pak jsou licence přenosné. Tedy pokud licenci odstraníš z původního počítače, můžeš ji použít na nový počítač.

  neděle 25. září 2016 11:52
 • Koupit originalni CD ještě nemusi opravnovat k instalaci programu. Informaci by mel poskytnout prodejce, nebo nektery z partneru MS, třeba Daquas.

  Pro multilicence je situace trochu jina, viz KB. Pouziva se jiné medium.

  https://support.microsoft.com/en-us/kb/828378

  M.

  čtvrtek 29. září 2016 7:40
  Moderátor
 • Dobrý den, nezáleží tak ani na CD, ale na produktovém klíči, který jste měl také obdržet. Někdy je možná jen jedna instalace, někdy instalace 1+1. Doporučuji zkontrolovat, s jakým typem licence jste produktový klíč získal.
  neděle 2. října 2016 11:30
  Vlastník