locked
složka - fotky - úprava RRS feed

 • Obecná diskuse

 • Dobrý večer, potřebovala bych poradit. Máme v pc win 7 a ve složce mám fotky a chci si je rozházet podle sebe, podle tada, velikosti atd, jsem všechno odškrtla a pořád mi to nejde. Prosím poradte. Lidem co znám mají taky win 7 a nejde jim to taky. Děkuju za odpovědi. A jestli už máte někde tohle téma tak se omlouvám ale nikde jsem to nenašla.
  sobota 25. prosince 2010 17:32

Všechny reakce

 • Ahoj,

  no tak buď si tam můžeš udělat svoje složky jaké chceš, a v nich to mít rozházené, tak jak chceš (klikneš pravým tlačítkem - Uspořádat podle - složky. Nejlepší by bylo, pokud by jsi měla fotky ve složce Obrázky: Start - Obrázky a tam si pak můžeš vybrat přímo uspořádání podle dnů apod...;) tam je to nejjednodušší...;) na fotky ideální.

   

  PS: změň si prosím typ tématu z Obecné diskuse na Dotaz.

  neděle 26. prosince 2010 10:13
 • Ahoj,

  no tady mi jde o to, že když mám fotky z jednoho fotáku a třeba od kámošky z druhýho a chci je dát nějak dohromady aby šly podle sebe tak to nejde...Třeba  ve WIN XP sis to mohl rozházet podle sebe a na WIN 7 to nejde. Když dám moje fotky a pak kámošky tak se mi vložej hned pod ty moje a to nechci, a ještě když je třeba označím a chci přejmenovat tak se mi rozházej celý:-(. Ale děkuju.

  neděle 26. prosince 2010 20:08