locked
Schuzky jdou přímo do kalendáře bez notifikace v inbox RRS feed

 • Dotaz

 • Ahoj, řeším problém, kdy uživatel po migraci z ms exchange 2010 na exchange 2016 má potíže se schuzkami. Konkrétně jde o to, že uživateli je odeslána žádost o schůzku, která se rovnou přesune do kalendáře označena jako "nezávazně". Správný proces je ten, že má přijít do inbox notifikace, že mu vůbec někdo něco poslal a tam ji přijmout nebo odmítnout. 

  Tento stav je stejný v OWA. Provedl jsem kontrolu nastavení outlook, pravidla, automatického schválování termínů, calendarprocessingu nad jeho schránkou a je nastavena jako tisíce dalších. Aktuálně máme tyto uživatele dva. Nesetkal se s tím někdo? Případně bych byl rád za nějakou další pomoc nebo co ještě zkontrolovat. Zaroven, pokud uživatel odešle termín , tak od adresátu nedostane potvrzení zda termín přijali či zamítli. 

  Díky D.


  • Upravený DanielHnyk čtvrtek 11. června 2020 10:49
  čtvrtek 11. června 2020 9:05

Všechny reakce

 • Tady je takovy obsirny clanek https://www.msoutlook.info/question/do-not-automatically-accept-meeting-as-tentative

  Zkus projit, ale obavam se, ze z toho nic moc nekouka :)

  k tomu jeste File --> Options --> Calendar --> Resource Scheduling ...  "Automatically accept meeting requests and remove canceled meetings"

  A jetli dobre chapu: uzivatel ma vypnuteho outlooka, poslu mu pozvanku a on v OWA vidi, ze je tentative v kalendari rovnou. Tj. deje se tak bez prispeni Outlooku?

  čtvrtek 11. června 2020 10:59