none
Mazání emailových zpráv ze složek při vyprázdnění koše RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím,

  rád bych se dotázal na chybu, která se objevuje u jednoho z uživatelů Exchange Online s balíkem Office 365 (Outlook 2016). Uživatel začal hlásit nahodilé mazání obsahu některých podsložek přijaté pošty. Zdá se, že je pošta ze složek vybrána nahodile (nepřišli jsme na společný příznak) ve chvíli, kdy je zvolena volba Vyprázdnit koš dané exchange schránky. Zkoušel jsem ladit aplikace Outlook dle obecných rad a vygooglovaných postupů, viz https://answers.microsoft.com/en-us/outlook_com/forum/oemail-orestoremail/my-emails-are-being-deleted-without-my-consent/951be939-2b6d-451b-becf-66168b8f55a3, ale bohužel nic nezabírá.

  Pošta je sice možné obnovit pomocí volby Obnovit odstraněnou poštu, ale je to pro uživatele zásadně nepohodlné toto denně kontrolovat.

  Prosím o radu ohledně dalšího postupu.

  Děkuji

  Vladimír

  pondělí 29. ledna 2018 12:19

Všechny reakce

 • Dobrý den, pokud se podíváte v OWA, není narušena hierarchie složek v rámci schránky? Říkají něco chyby či logy synchronizace v Outlook klientovi, který zasílá požadavek na smazání?
  pátek 2. února 2018 12:36
  Vlastník
 • Dobrý den,

  předně děkuji za reakci. Hierarchie složek OWA je totožná s Outlookem a stejně tak je negativní odpověď také na chyby synchronizace. V outlooku nejsou žádné chyby viditelné, při stisku Přijmout a odeslat vše na první pohled probíhá v pořádku. Kde jsem schopen dohledat konkrétní logy synchronizace s požadavky na smazání, o k terých se zmiňujete?

  Děkuji

  pondělí 5. února 2018 13:46