locked
Windows 7 - Přechod z Visty

  Obecná diskuse

 • Dobrý den, doufám že se o tom zde ještě nepsalo. Chtěl bych vědět, až vyjde finální verze Microsoft Windows seven, zda bude přechod z Windows Vista zdarma.
  Předem děkuji za odpovědi s pozdravem "Dejvoch"
  sobota 9. května 2009 17:17

Všechny reakce

 • Vzdy tomu tak bylo a zajiste, samozrejme pokud byde (byla) Vista koupena behem casoveho okna pred release Win7

  MP
  pondělí 11. května 2009 9:11
  Moderátor
 • Vzdy tomu tak bylo a zajiste, samozrejme pokud byde (byla) Vista koupena behem casoveho okna pred release Win7

  MP
  A prosím kdy má tedy vijít Win7 ve finální české verzi ?
  pondělí 11. května 2009 14:36
 • Steven Sinofsky (MSFT): "If the feedback and telemetry on Windows 7 match our expectations then we will enter the final phases of the RTM process in about 3 months.  If we are successful in that, then we tracking to our shared goal of having PCs with Windows 7 available this Holiday season. "

  Pro OEM partnery tedy. Ale jak Sinofsky zdůraznil, lépe trochu později a lépe než dříve a hůře. Osobně to tipuji na Vánoční trh. Připomínám, že CZ verze bude dostupná 45 dní od data vydání EN verze, důležité bude ale datum uvedení na český trh.

  Pro program Technologické záruky budou platit asi zhruba obdobné podmínky jako pro přechod z XP na Visty , důležitá taky asi bude edice zakoupných Vist. Ale důležité bude uveřejněná podoba těchto platných podmínek.

  Lukáš Křovák (MSFT): "Přesné podmínky upgradu na systém Widnows 7 jsme nezveřejnili a tak jako v minulosti bude pravděpodobně k dispozici tzv. Technologická záruka (ta se týká uživatelů, kteří zakoupí nový počítač v určité omezené době před jeho uvedením, typicky 3 měsíce). V tuto chvíli jsme prozatím ve stádiu zvažování případné podoby této technologické záruky pro systém Windows 7. Její přesnou podobu a rozsah oznámíme před započetím její platnosti. "

  Tento upgrade bude zjevně zdarma, případně za cenu médii a poštovného a podporován společností Microsoft asi po vyplnění nějakého formuláře ;-) Na některých noteboocích, též budete asi možná nají logo Windows 7 Express Upgrade, což znamená, že upgrade na Windows 7 obstaráte automaticky u výrobce počítače za jeho poplatky.

  Pokud zakoupíte licenci na Windows Vista dříve než 3 měsíce před vydáním Windows 7, jistě bude dostupná licence na upgrade, jistě za lehce nižší cenu než krabicová verze.
  pondělí 11. května 2009 19:25
  Vlastník
 • Dobrý den, cena médií a poštovného dělá u některých společností cca 30€, tedy to není úplně zadarmo. To bych byl ochoten ještě překousnout, ale placení výhradně mezinárodní kartou mi přijde trošku omezující. Nehledě k tomu, že to znamená další náklady navíc (vystavení karty...).
  středa 14. října 2009 16:46