none
Microsoft Office 365 licence - pro jednotlivce způsob aktivace licenční kód RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  mám zakoupený Originální O.S Windows 8.1 Home Premium (FPP) k tomuto systému od MS jsem si dnes koupil "krabici" Office 365 Pro jednotlivce. Je to licence na 1 rok.

  Chci se zeptat proto jak to bude po uplynutí roku? Příklad: Na OneDrive budu mít zaplněno dejme tomu 500GB prostoru a pokud to dobře chápu tak po uplynutí roku se mi diskovej prostor na OneDrive omezí a o ta data na něm přijdu?

  Dále se chci ještě zeptat jak je to s licencí u těch Office 365? Chápu to správně, že pak bude možné jen dokumenty prohlížet a nemožnost ukládat?

  Původní office jsem nainstaloval a fungují stále bez nutnosti placení.

  Děkuji za odpověd.

  sobota 20. června 2015 20:01

Odpovědi

 • Ahoj.

  Pokud licenci Office 365 neprodloužíš, datový limit pro OneDrive se změní zpátky na zdarma dostupnou kapacitu. Data na OneDrive zůstávají, ale nebudeš je moci měnit nebo nahrávat nové. Data budou jen pro čtení, dokud nedokoupíš potřebný prostor nebo neuvolníš místo smazáním některých dat.

  Přesně tak. Office se deaktivují a při spuštění zobrazí obrazovku, že jsou deaktivované s možností obnovy předplatného. Nadále pak bude možné soubory pouze prohlížet, nebude možné vytvářet nové ani současné soubory editovat.

  neděle 21. června 2015 13:36