none
Zobrazení stavu propojeného id live messengeru RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím,
  mám vytvořený osobní live id účet, který používám pro live messenger. Pracuji pro několik firem, kde mám vytvořené firemní e-maily přeposílané na svůj live id e-mail. Je možnost jak zobrazit stav mého messengeru u jiných e-mailových adres než je live id?
  Vyzkoušel jsem zaregistrovat jednu z firemních e-mailových adres jako další live id účet a propojit ji se svým live id. Nicméně pokud jsem přihlášen v messengeru pod svým účtem, je stav messengeru propojeného live id offline.
  Nebo lze použít v messengeru více e-mailových adres?
  Díky za info.
  středa 22. července 2009 12:45

Odpovědi

 • Zdravim,
  propojeni vice Live uctu je pouze pro jednoduche prechazeni mezi nimi. Messenger pracuje v jenom case vzdy jen s jednim uctem.
  Ted neoficialne: Existuje volnedostupna aplikace, pomoci ktere je mozne mit vice uctu paralelne bezicich v jeden cas. Staci trosku zagooglit nebo to BINGnout a hned ji mate. Ale pozor, pouziti je nelegalni, protoze to prepisuje knihovny Messengeru.
  Edit: Je mozne zobrazovat stav uctu na internetove strance, jestli by Vam to pomohlo. (viz vlevo dole Blog @ Live Messenger http://blogs.technet.com/technetczsk/) A k tomu pripojit i weboveho messengera a zakaznici by Vas mohli kontaktovat touto cestou.
  středa 22. července 2009 13:51