none
Zakoupení RDS CALs RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  potřebuji nakoupit RDS licence pro Windows Server 2012 R2 Foundation.

  Jedná se o 3-4 licence, proto mě zajímá, zda se dají koupit po jedné, nebo nejdříve jen balíček 5 licencí.

  Ale hlavně - Jak zakoupit licence? Kam zavolat a co je k tomu potřeba, příp. cena?

  Na informačních linkách Microsoftu si mě neustále přehazují a nikomu kdo by mi poradil jsem se stejně nedovolal, nehledě na to,kolik mě volání bude stát. Prosím tedy o pomoc Vás. Nikdy jsem licence nenakupoval a v e-śhopech jsou pouze pro Fujitsu a HP servery. Já pracuji s Dell.

  Díky za pomoc.

  Roman Svoboda

  pondělí 12. ledna 2015 16:51

Odpovědi

Všechny reakce

 • Zdravím, 

  nejlépe uděláte, když se obrátíte na firmu která se na tyto záležitosti specializuje a doporučí vám nejvhodnější řešení -Dell – Prefered Partner

  Pokud máte zájem, můžete se domluvit a já vám poskytnu kontakt na našeho obchodníka. Kontaktujte mne na emailu kalabis@agoraplus.cz. 

  • Označen jako odpověď Roman Svoboda pondělí 12. ledna 2015 17:36
  pondělí 12. ledna 2015 17:13
 • Windows Server 2012 R2 Foundation neumožňují terminálový přístup (máte zde tedy jen 2 souběžné admin relace na správu), pokud ho chcete využívat musíte provést downgrade na Windows 2008 Foundation, tam už terminálový přístup jede. Ale jde to vyřešit i takto: V ceně těch Foundation 2012 jsou i licence na klienty, stačí Vám tedy vytvořit přístup na ten server, zakoupením např. sw Thinstuff a máte to pokryté. Jenom pozor! Budete-li tento sw využívat, tak při každém větším Windows updatu budete muset znovu tento program aktivovat.
  úterý 13. ledna 2015 12:56