locked
MioMore RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den.Mám na Vás atypický dotaz, se kterým si nevím rady.Na starém počítač Windows XP jsem měl nainstalovanou aplikaci MioMore-Deskopt k navigaci Mio 725,která mi bezchybně fungovala.Na novém počítaěi Windows 7 Home Premium mi to nefunguje.Konzultoval jsem to s odborníky s Mioservisu a ti mě ujišťují,že by mě to mělo všechno fungovat.Bohužel to,ale na novém počítači spustit nelze,i když jsem si,stáhnul všechny potřebné kodeky,které mi z Mio poslaly.Takže vůbec nevím kde je chyba hlavně proto, protože na Windows XP to fungovalo bezchybně.Nevím jesti mi poradíte,v každém případě Vám děkuji za pozornost.Ještě dodám,že ač aplikaci Mio More nainstaluji,nepracuje správně aneustále mě to hlásí-(aplikace Mio More přestala pracovat). Přeji hezký den. PS: Poradíte mi.
  úterý 28. června 2011 10:00

Odpovědi

 • DD,

  a co nefunguje?

  Aplikace se nespusti, nebo spusti a nekomunikuje s HW casti navigace nebo pada? Pokud nekomunikuje tak pres co je s pocitacem spojena (COM, USB, LAN, ...).

   

  Ostatni aplikace funguji spravne nebo je to cerstva instalace W7 a jeste nemate zadne dlouhodobe poznatky.

  Pokud aplikace funguje jen v WinXP (i to se muze stat) muzete zkusit XPmode. Nepisete o tom jestli W7 je 32 nebo 64 bitovy. I to v tom by mohl byt problem.

   


  ing. Jan Chaloupek


  úterý 28. června 2011 11:57

Všechny reakce