locked
Toto fórum se přesune v týdnu po 27. lednu 2009 RRS feed

 • Obecná diskuse

 •  

  Společnost Microsoft vytvořila novou platformu fóra (MSDN | TechNet | Expression | Microsoft) se zvýšeným výkonem, stabilitou a lepšími uživatelskými vlastnostmi. V týdnu po 27. lednu 2009 se toto fórum přesune z platformy fóra 2.x (http://forums.microsoft.com/) na platformu fóra 3.x. Abychom zajistili hladký přesun, mají všichni uživatelé tohoto fóra příležitost nové fórum předem vyzkoušet a sdělit svůj názor. Vytvořili jsme fórum Sandbox, kde můžete zakládat témata a vyzkoušet funkčnost, a fórum s návrhy, kde můžete sdělit svůj názor. Udělejte si dnes čas na návštěvu nového fóra a dejte nám vědět, co si o něm myslíte.

   

  V den přesunu fóra na novou platformu vás budeme na fóru informovat, že byl zahájen proces přesunu, a fórum bude pro nové příspěvky zablokováno. Po dokončení procesu přesunu vás budeme na fóru znovu informovat. Bude se jednat o poslední příspěvek na tomto fóru.

   

  1.       Všechny příspěvky na fóru budou zachovány

  2.       Všechny body, které jste obdrželi za odpovědi, vám zůstanou a budou přesunuty na nová fóra

  3.       Jakékoli záložky k tomuto fóru nebo témata řešená na tomto fóru se přesměrují na své nové umístění

  4.       Vaše složka „Moje témata“ bude zachována na nové platformě

   

  Jediné, co musíte po přesunu udělat, je nastavit upozornění služby Windows Live Alerts pro všechna témata, která jste sledovali.

   

  Chcete-li se s námi podělit o svůj názor, sdělte jej na fóru s návrhy nebo kontaktujte přímo osoby zodpovědné za migraci fóra na jejich e-mailových adresách Andrew.Brenner at Microsoft.com a Jeremy.Kelley at Microsoft.com

   

  Děkuji,

  Alicia

  čtvrtek 22. ledna 2009 9:44

Všechny reakce

 • Tento krok je již za námi. Prosím omluvte dočasné "dětské nemoci" nového webu a věřte, že pracujeme na jejich úpravách.

  Helena
  úterý 17. března 2009 13:34