none
Vzdálená plocha

  Dotaz

 • Ahoj,

  Nemohu se připojit vzdáleně k jednomu serveru. Porty a firewall mám pořešené, plocha se normálně vytočí a připojí, nicméně problém je, že mi to pořád cpe, že adminovi dávám špatné heslo, ač mu dávám dobré. Jak ho mám ukecat?

  Připojuji se přes myvnc.com, nebo dyndns.org

  Díky všem

  12. října 2010 16:01

Odpovědi

Všechny reakce

 • Eventlog mlci? Ma uzivatel "admin" (ty jsi takoveho uzivatele vytvarel? Proc nezkusis Administrator?) prava na vzdalenou plochu (zkontroluj v GP)?

  MP

  12. října 2010 17:18
  Vlastník
 • Zkus ještě vytvořit jiný uživatelský účet. Jestli to u něj bude fungovat...

  Z lokální sítě to funguje?

  12. října 2010 17:42
 • Zkus ještě vytvořit jiný uživatelský účet. Jestli to u něj bude fungovat...

  Z lokální sítě to funguje?


  To je první, co jsem zkusil a ano administrátor v lokální síti normálně běží, takže to asi bude tak, jak říká Mirek. Eventvwr se mnou problém nemá a nic na mě nehuláká.

  Server vidím poprvé, nekonfiguroval jsem ho já a ani jsem nenastavoval admina. Jediné, co jsem nakonfiguroval bylo, povolení příslušných portů v bráně firewall pro myvnc a RDP a nastavil jsem pro lokální sít dynamické přidělování IP přes myvnc.

  Ještě se zkusím mrknout na nastavení oprávnění vzdálené plochy, na to jsem při konfiguraci zapoměl. Nastavil jsem jen, aby se k server mohl z venčí připojit každý.

  13. října 2010 8:32
 • Nepouzivej uzivatele admin ani administrátor. Pouzij uzivatele Administrator neni-li prejmenovany/zakazany atd. Az ti bude chodit Administrator testuj na jinych uctech.

  MP

  13. října 2010 10:17
  Vlastník
 • je to rozchozený. Implicitně byl v RDP nastaven špatné jméno domény (místo domény, tam bylo jméno serveru

   

  př: SERVER01\Administrator

  A já potřeboval DOMENA\Administrator

  13. října 2010 10:43