locked
Conflict IP adress RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím, jde nějak ve windows nastavit aby toho ignoroval ?? Winy se mi pokaždé odpojí a nechcou se připojit znova na tu samou IP co jsem měl .. v XP mi to zahlásil, že nějaký PC má stejnou IP ale ignoroval to a neodpojil se a mohl jsem jet dál .. 

  Díky.
  úterý 1. prosince 2009 19:37

Odpovědi

 • Toto opravdu neni tvuj problem ale problem to zpusobuje samozrejme tobe ( apripadne konfliktnimu stroji). Obrat se na spravce site.

  MP
  středa 2. prosince 2009 9:09

Všechny reakce

 • Konflikt IP adres je zavazny problem.
  Co myslis tim ze se Win "odpoji a nechcou se pripojit znova na tu samou IP"? O jakou sit se jedna? Pouzivas DHCP v kombinaci s pevnymi adresami?

  MP
  úterý 1. prosince 2009 23:06
 • Připojuju se na DHCP síť. Příklad, jsem přípojený (WIFI) , síť jede .. přestane fungovat (přestanou chodit packety, atd.) .. zahlásí mi to IP conflict a odpojí mě to ze sítě .. následně zkusím znova připojit na síť .. a už se nepřipojím nebo mi to zahlásí znova IP conflict .. zřejmně někdo si IP naklepal ručně .. a mě to pak vyhazuje .. a on dostane mou IP adresu .. je to školní síť a zřejmě mají malý rozsah IP adres. Ale to přece není můj problém ne ?? Jen mě štve, že ve Win7 automaticky při konfliktu mě odpojí ze sítě a snaží se získat jinou IP adresu, jako by ten druhý měl vetší prioritu .. v XP to ignoroval .. a žádné odpojení se nekonalo , stylem "to je moje adresa, a já si ji nechám" ..
  středa 2. prosince 2009 0:47
 • Toto opravdu neni tvuj problem ale problem to zpusobuje samozrejme tobe ( apripadne konfliktnimu stroji). Obrat se na spravce site.

  MP
  středa 2. prosince 2009 9:09
 • No právě obrátit se na správce sítě není k dispozici .. je to veřejná síť .. něco jako hot-spot .. jde to teda nějak ignorovat ??
  středa 2. prosince 2009 13:27
 • Co presne chces ignorovat? Zavaznou chybu site ktera te z principu od teto site odrizne?

  I verejna sit ma sveho spravce

  MP

  středa 2. prosince 2009 13:30