locked
Exchange a poškozená IIS RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  obracím se na Vás s tímto problémem:

  Mam Exchange 2010 a vše běhalo jak má. Když jsem instaloval WSUS, došlo k chybě a následně se poškodila IIS. Nakonec jsou musel celou IIS znovu nainstalovat. Tím vznikl problém, krom nefunkčního OWA přístupu, není funkční ani Exchange Management Console ani Exchanhe shell - nemohu tedy provádět žádné změny v poště.

  strejda google mě navedl na chyby v powershellu a vzhledem k tomu, že mam dalších cca 8 funkčních Exchange serverů, jsem se pokusil nastavení upravit. OWA naběhla, u ostatního se jen postupně měnily chybové hlášky.(Nejraději bych IIS shodil a začal s ní znovu).

  Aktuálně jsem u:Connecting to remote server failed with the following error message : The WinRM client received an HTTP server error status (500), but the remote service did not include any other information about the cause of the failure. For more information, see the about_Remote_Troubleshooting Help topic.
      + CategoryInfo          : OpenError: (System.Manageme....RemoteRunspace:RemoteRunspace) [], PSRemotingTransportExc
     eption
      + FullyQualifiedErrorId : PSSessionOpenFailed

   

  Můžete mi někdo poradit? Vím že informací je zatím minimum, vše potřebné dodám.

  Pokud je možnost jak opravit záznamy v IIS (backup ovšem není), či spustit diagnostiku Exchange, či reinstall a tak podobně

  Díky moc


  Jiří Elgr
  úterý 25. října 2011 14:30

Odpovědi

Všechny reakce