none
Centrum zabezpečení systému Windows nejde zapnout

  Frage

 • Ahoj, mám problém. Po zapnutí PC se po minutě objeví vlaječka s výstrahou, že Centrum zabezpečení systému Windows není zapnuté. Když ho chci zapnout, tak to nejde. Nic se neděje, nic nereaguje. Zkontroloval jsem firewall, defender i antivir a vše je v pořádku. Zkusil jsem nainstalovat i jiný antivir, ale nic nepomáhá, je to stejné. Může mi někdo poradit kde je chybka ?Díky. Gogo
  Mittwoch, 13. Januar 2010 20:34

Antworten

 • Ahoj,nejdříve bych se podíval do služeb,jestli je vůbec tato služba zaplá.Je možné,že se nějakým nedopatřením vypla.

  Zmáčkněte Win + R, do příkazového řádku napsat services.msc a tuto službu nastavit automatické spuštění (zpožděné)

  Freitag, 15. Oktober 2010 07:52

Alle Antworten

 • Kdy se začal problém projevovat - po instalaci systému (upgrade/čistá) - systémová změna - instalace hardwaru? Podívejte se do event logu (případně zkuste restartovat systémové služby). Některé antivirové programy ho též dokázou "rozhašit", zvláště, pokud jsou to kombinace vše v jednom jako firewall a antivir.

  Skutečně centrum zabezpečení? Security Center (Centrum zabezpečení) byl ve Windows Vista, ve Windows 7 byl nahrazen Action Center (Centrum akcí). Po internetu koluje vcelku dosti hezký virus, který kompletně toto centrum dokáže simulovat (naprosto identické okno). Mohl byste nám případně posyktnou výpis běžících procesů, případně screen toho hlášení a okna?

  Funkce systému Windows 7: Centrum akcí

  Mittwoch, 13. Januar 2010 20:51
  Besitzer
 • Přesně tenhle problém má i já,nejde zapnout centrum zabezpečení ! windows wista home basic. Pomůže nám někdo jak opravit tento problém aniž by jsme museli přeinstalovávat systém ? Děkuji.
  Donnerstag, 14. Oktober 2010 16:01
 • Dobrý den, jak přesně se tento problém projeví? Tedy jaký je Váš postup pro jeho spuštění? Zobrazí se nějaká chybová hlášení, případně jsou nějaká obsažena v Logu událostí? Kdy se začal problém projevovat (isntalace programů či jiné systémové změny)? Používáte antivirový program třetích stran (zkuste ho vypnout)? Nepoužíváte antivirová program (nainstalujte Microsoft Security Essentials a zkontrolujte počítač na přítomnost virové infekce)?
  Donnerstag, 14. Oktober 2010 17:59
  Besitzer
 • Ahoj,nejdříve bych se podíval do služeb,jestli je vůbec tato služba zaplá.Je možné,že se nějakým nedopatřením vypla.

  Zmáčkněte Win + R, do příkazového řádku napsat services.msc a tuto službu nastavit automatické spuštění (zpožděné)

  Freitag, 15. Oktober 2010 07:52
 •  Díky funguje to 
  Samstag, 20. November 2010 11:25
 • Ahoj z niceho nic mam asi tyden stejny problem.Ta hlaska se mi zacala objevovat po 3/4 roce,co jsem udelal cistou instalaci Win7.Jiz v dobe co jsem mel XP  tam mam Eset Smart Security mam to i na tech W7 a vse bylo OK Centrum zabezpeceni fungovalo,PC a vsechny programy i periferie funguji normalne.V tech sluzbach jsem koukal,mel jsem to zakazane,ikdyz sem nic nezakazoval,ale kdyz to povolim a potvrdim a nasledne okno zavru a pak zas otevru,zas tam mam napsano,ze je sluzba zakazana.Nepomohl ani restart.Nepomohlo ani vypnuti Esetu a pokus povolit tu sluzbu...Proste to tam nedrzi ta volba automaticke spusteni(spozdene)Nevite nekdo co s tim?
  Freitag, 3. Dezember 2010 05:37
 • mam presne rovnaky problém, vyriešil si to nejako? skús mi prosím napísa, tiež to povolím ale o chvílku je to znova ZAKAZANE

   

  vdaka

  Donnerstag, 23. Dezember 2010 22:19
 • ahoj, založ si prosím na svůj problém nový dotaz, díky..
  Donnerstag, 23. Dezember 2010 22:47