none
שגיאת 404 לקבצי מדיה RRS feed

 • שאלה

 • יש לי שרת windows 2008 R2 עם iis7​

  כל המדיה: תמונות/הסרטות שבאתר שלי מציגות קוד 404. התוכן נמצא בנתיב המדוייק ובכל אופן השרת לא מצליח לגשת אליו.

  לדוגמא: http://test.check-in.co.il/wp-content/uploads/2016/10/1.mp4

  (הבעיה התחילה אחרי שהרמתי גם אתר וורדפרס על אותו שרת לכאורה זה בעיה של התנגשות או שינוי של הגדרות ברירת מחדל)

  תודה!!!

  יום שני 10 אוקטובר 2016 12:13

כל התגובות

 • שלום

  תבדוק שינוי של הגדרות בIIS

  בהצלחה


  אם תגובתי פתרה את בעייתך - לחץ על "סמן כתשובה" ליד סימן ה V הירוק. Yaniv Totshvili http://www.yshvili.com http://itportal.co.il blog: http://blogs.microsoft.co.il/blogs/yanivlea

  יום חמישי 13 אוקטובר 2016 14:30
  מנחה דיון
 • ההגדרות נשארו אותו דבר,

  הבעיה היא שיש התנגשות.

  יום חמישי 13 אוקטובר 2016 14:41
 • בוקר טוב saraka

  קצת קשה לקיים דיון המבוסס על ניחושים, לפחות עד שנוכל ללמוד לקרוא מחשבות :-)
  אני מציע להתחיל בפרסום יותר מידע, כמו למשל כאשר אתה אומר שבדקת משהו, אז תצרף לנו תמונת מסך או תוצאת הבדיקה או מילה על כיצד בדקת. ייתכן שאנחנו מדברים על משהו אחר (תזכור בבקשה שבפוןרום אין אפשרות לדעת עם מי מדברים ומה הידע שלו).

  בינתיים הייתי מתחיל מהשלבים הבאים:

  1. בדוק אפליקציות שיש לך בשרת וודא שכולם במצב פעיל.
  > פתח את ה internet information services (iis) manager
  > תחת רשימת האתרים (בעוד רגע אני אסביר שזו טעות להישתמש במושג "אתר" מכיוון שהכוונה לא ל"אתר אינטרנט" אבל זה לא בשליטה שלך) בדוק האם כל האתרים הרלוונטים מופעלים ורצים.

  ייתכן שהפעלת אפליקציה חדשה גרמה לנפילה של אפליקציה קודמת (אני לא מכיר את הקוד של וורדפרס). זה משהו שמחייב הרשאות מנהל לאפליקציה-משהו לא מומלץ בלי קשר לשאלה.

  * האם אתה בטוח שיש לך כמה אפליקציות שונות ולא כמה אתרים תחת אותה אפליקציה?
  מערכות אינטרנטיות כמו וורדפרס או DotNetNuke ואחרות, יודעות לנהל אתרי אינטרנט רבים תחת אפליקציה אחת. שים לב שאני מדבר על אפליקציה ולא על אתר אינטרנט מכיוון שאלו דברים שונים לחלוטין. ה IIS לא מנהל אתרים אלא אפליקציות WEB ואפליקציות ה WEB יכולות להיות אתר אינטרנט אחד או אלפי אתרים שונים, והפוך אתר אינטרנט אחד יכול להיות בנוי ממספר רב של אפליקציות. זו הנקודה הכי חשובה להבהיר!

  האם התמונות שלא פעולות יושבות על אותה אפליקציה כמו ה וורדפרס (זה הניחוש שלי) או שמדובר באפליקציה שונה (לא ממש הגיוני אלא אם אפליקציה אחת לא פועלת).

  בשרת ה IIS לא יכולות להיות מוגדרות יותר מאפליקציה אחרת שמאזינות לאותו סוג פרוטוקול התקשרות + וגם לאותו פורט + וגם לאותה כתובת פנייה (דומיין) + ואותו IP. לפחות אחד מהדברים חייב להיות שונה. מצא את האפליקציה ברשימת האתרים שכוללת את ה וורדפרס לחץ עליה -> בחלון בצד ימין לחץ על הקישור "Bindings"

  החלון שנפתח אתה אמור לראות את רשימת ה Bindings של האפליקציה. לכל Bindings יש ארבעה הגדרות כמו הזכרתי מעל.

  מה רואים בתמונה?

  זוהי רשימת ה Bindings של אתר מסויים- הסתרתי הכל פרט לאחד לשם הדיון

  1. פרוטוקול ההתקשרות - למשל HTTP או FTP או HTTPS וכו'
  2. דומיין שאפליקציה מאזינה לו - כאמור אפליקציה אחת יכולה לנהל אלפי דומיינים שונים, ולהפעיל אלפי אתרים, שכל אתר נראה ומתנהג באופן שונה לחלוטין.
  3. שער אליו האפליקציה מאזינה - אתרי אינטרנט בברירת המחדל מאזינים לשער 80 למשל
  4. כתובת IP שהאפליקציה מאזינה אליה - זה רלוונטי רק אם יש לך כמה כרטיסי רשת למשל עם כמה כתובות IP. הכוונה ל IP שלך. אם אתה עובד עם IP דינאמי או שיש לך רק כראטיס רשת אחד אז בדרך כלל תוכל פשוט להגדיר כוכבית שזה אומר כל IP

  עבור על כל ה Bindings שיש לך באפליקציה עם הבעיה (בדרך כלל כאשר אפליקציה מארחת אתר אינטרנט בודד אז יהיה לנו Bindings אחד עבור פרטוקול HTTP ואחד עבור HTTPS, ואם יש לך FTP אז יהיה גם אפשרות זו), ובדוק שאכן היא מאזינה לנתונים הנכונים.

  * * אני מנחש שהכתובת של התמונות שלך מואזנות על ידי האפליקציה של וורדפרס, ואפליקציה זו פועלת באמצעות מה שנקרה url mapping. אתה יכול לקרוא על הנושא יותר ולראות דוגמה כיצד הפורומים כאן מריצים url mapping בבלוג הבא:
  https://blogs.msdn.microsoft.com/forumninjas/forums-url-format/

  מה שקורה זה שאפליקציות שעובדות עם url mapping ממפות את הכתובת שאתה מנסה להגיע אליה בצורה דינאמית בהתאם לקוד של האפליקציה. במקרה כזה למיקום התמונה האמיתי אין קשור בכלום למה שהאפליקציה מאזינה אליו. למשל אתה יכול לגלוש לכתובת:
  http://test.check-in.co.il/wp-content/uploads/2016/10/1.mp4
  אבל האפליקציה בכלל תציג לך קובץ של תמונה או קובץ טקסט. אין שום קשר בין הכתובת לבין קבצים אמיתיים.

  2. תבדוק את ההגדרות של כל הכתובת שאתה מחפש ב IIS. ייתכן שה IISממפה את הכתובת למיקום שונה לחלוטין מהמיקום של האפליקציה הראשית. למשל אם תפתח את התוכן של האתר שלך ב IIS תוכל לראות את רשימת התיקיות שיש שם. בברירת המחדל כל התקיות נמאות בתוך התקייה אמיתית שבה יושבת האפליקציה אבך בתוך האתר אתה יכול להגדיר גם תקיות וירטואליות שנמצאות במיקום שונה במחשב. למשל האתר יכול להיות מוגדר בכונן C אסל בתוך האתר אפשר להגדיר תקייה וירטואלית שתהיה בכונן E. תוודא שהתמונות שלך נמתצאות במקוםהנכון ושאתה לא שם אותם בתקייה אמיתי אבל האפליקציה עובדת עם תיקייה וירטואלית במיקום שונה.


  signature   Ronen Ariely
   [Personal Site]    [Blog]    [Facebook]    [Linkedin]  • נערך על-ידי pituachMVP יום שישי 14 אוקטובר 2016 06:13
  יום שישי 14 אוקטובר 2016 06:04