none
Mizející maily na Exchange serveru

  Question

 • Zdravím. Potřeboval bych poradit s mizejícími zprávami na Exchangovém účtu. Na stanici je nainstalovaný Outlook 2010. K 1 profilu jsou připojeny 2 účty. Jeden starší stahoval POP3 connectorem poštu do počítače. Přidával jsem nový účet na jiném Exchangovém serveru mimo firmu (v Japonsku). Oba servery se mi namapovaly správně k 1 účtu. Poté jsem pomocí myši drag and drop přetáhnul maily, kontakty a ostatní do nových prázdných složek. Po lokálním překopírování a vytvoření 2. ost souboru v úložišti se synchronizovaly zprávy s novým serverem. Souběžně jsem odpojil POP3 connector a odebral jsem Exchange atributy účtu staršího serveru.
  Jde o 400 MB, chvíli to trvá, ale v cca 55% nastala ta situace, že e-maily začnou v lokálním umístění na stanici mizet. Mizí i přes Outlook web access. A tím jak se zacyklí synchronizace nejsou maily ani na stanici ani na novém Exchangi. Problémem je, že e-maily
  co přijdou nové, nezůstanou ve složce a za chvíle jsou sežrány. Nastavení nového účtu je výchozí a při odesílání zprávy v interní síti odmažu nabídku našeptávače (oba účty mají úplně stejné jméno např. novak.jan@domena.cz). Můžete mi prosím někdo poradit, lámeme si s tím hlavu a neznáme řešení.
  Děkuji za jakýkoliv komentář či radu, která bude směrovat k dobré cestě.
  J. Tomaštík
  • Moved by Max Meng Monday, June 25, 2012 1:20 AM Off-topic & Non-English (From:Outlook IT Pro Discussions)
  Friday, June 22, 2012 9:00 AM

All replies

 • hi,

  this is an English forum please talk english or use the forum for Polish language.


  regards Thomas Paetzold visit my blog on: http://sus42.wordpress.com

  Sunday, June 24, 2012 3:02 PM