none
Arşivleme Sorunu RRS feed

 • Genel Tartışma

 • Merhaba arkadaşlar;

  yapımda bulunan exchange server üzerinden mail alışverişini gerçekleştiriyoruz ve kullanıcılara mail box quotas ile sınırlama koydum.

  tanımlı 1-2 kullanıcının b.sayarlarında arşivleme yapmak istediğimde temizleme araçları başlığı altında arşiv butonu yok. exchange serverden de kontrol ettiğimde arşivleme yapamayan kullanıcının yanındaki simge sanki pasif edilmiş gibi flu. kullanıcı mail alışverişinde sıkıntı yaşamıyor. bu arşivleme sorununu nasıl çözebilirm yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Değiştirilmiş Tür OnderDuman 15 Haziran 2012 Cuma 12:49
  8 Haziran 2012 Cuma 06:36

Tüm Yanıtlar

 • Selamlar,

  Outlook 2010'da File>>Mailbox Cleanup altından Archive'a erişebiliyorsunuz. Ancak önceki sürümlerde yeri farklı sanırım.

  Bunun dışında registry'den Archive'ın disable edilmesi söz konusu olabilir:

  My Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preference >>> Set DisableManualArchive value data to 0

  8 Haziran 2012 Cuma 19:03
 • Merhaba,

  Tavsiyeleri deneme şansınız oldu mu? Geri dönüş alabilir miyiz?

  Teşekkürler


  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi gibi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook Üzerinden Takip Et!
  Twitter'da Takip Et!

  13 Haziran 2012 Çarşamba 11:03