locked
Windows 7 de paylaşımı sınırsız yapma RRS feed

 • Genel Tartışma

 • Merhaba arkadaşlar Benim server de win 7 kullanmak istıyorum internet cafe işlettigim için elimde 30 dan fazla pc var biliyorsunuzdur ki win 7 de paylasim siniri 20 dir xp de ise 10 dur ama xp de pach dosyası ile bunu sınırsız yapabiliyorum ve ana serverimde paylasilan dosyayı ağdaki tüm pc ler gire biliyor yanliz win 7 de paylasim siniri 20 olunca diger pc ler bağlanmıyor bunun la ilgili win 7 de paylaşim mi sinirsiz yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olacak bilgili anlayan arkadaşların yardımını bekliyorum .
  • Taşıyan Serkan Bark 23 Mart 2011 Çarşamba 09:48 Windows 7 Sorusu (Gönderen:Windows Server Forumu)
  • Değiştirilmiş Tür Serkan Bark 4 Nisan 2011 Pazartesi 09:26
  22 Mart 2011 Salı 11:53

Tüm Yanıtlar

 • Bunu yapmanız illegal bir durum ortaya çıkarır.Burada bu bilginin paylaşılacağını düşünmüyorum.

   

  Kolay Gelsin,


  Eren SARISALTIK
  23 Mart 2011 Çarşamba 09:22
 • Bu şekilde yapılan müdaheleler lisans problemi ortaya çıkaracaktır. Size tavsiyem ise bir adet NAS alip paylaşımı direk onun üzerinden yapmak. Eğer p4 tabanlı eski bir pcniz varsa linux üzerinden de çözebilirsiniz.
  23 Mart 2011 Çarşamba 09:38
 • Merhaba Suskun,

  MS Client ailesi işletim sistemleri, Office, IE, MSE gibi platformlar için MSAnswers forumlarını kullanabilirsiniz.

  Ayrıca Windows işletim sistemleri üzerinde yasal olmayan 3th party patchleri kullanmamanızı tavsiye eder, işletim sisteminize ciddi zararlar verebileceğini hatırlatmak isterim.

  Teşekkürler.


  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi gibi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook Üzerinden Takip Et!
  Twitter'da Takip Et!  23 Mart 2011 Çarşamba 09:51