locked
Visual Studio LightSwitch 2011 RRS feed

 • Genel Tartışma

 • Microsoft Visual Studio® LightSwitch™ 2011 her düzeydeki yazılım geliştiricinin hızlıca,mükemmel görünen masaüstü ve bulut uygulamaları geliştirip, kullanabilecekleri esnek bir geliştirme aracıdır. Zaman kazandıran araçlar, şablonlar ve sezgisel geliştirme ortamı ile Visual Studio LightSwitch geliştirme sürecini hızlandırır ve kullanıcı arayüzü dizaynından Windows Azure Cloud Deployment’a kadar herşeyin karmaşıklığını azaltır. Visual Studio LightSwitch ile pratik bir şekilde uygun maliyetli, ölçeklenebilir özel yazılım çözümleri oluşturabilirsiniz. Ürettiğiniz çözümler ile mevcut sistemleriniz ve verileriniz arasında köprü oluşturup, iş verilerinizi kapsamlı ve kullanıcı dostu görünüm ile sunabilirsiniz.

   

  Visual Studio LightSwitch1

   

  Visual Studio LightSwitch2

   

  Visual Studio LightSwitch3

   

   

  İyi çalışmalar.


  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi gibi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook Üzerinden Takip Et!
  Twitter'da Takip Et!


  26 Temmuz 2011 Salı 07:35

Tüm Yanıtlar

 •  

  Merhaba,

  Bugün Visual Studio LightSwitch 2011 lansmanı gerçekleşecek. Microsoft LightSwitch yazılım geliştiricilere masaüstü, web ve bulut iş uygulamaları oluşturabilmeleri için basit bir yol sunmayı amaçlamaktadır. Bugünkü lansmanın bir parçası olarak, Jason Zander's ve Somasegar's WebLoglarında yazılım geliştiriciler Visual Studio LightSwitch 2011’den neler bekleyebilir hakkında daha fazla detay bulabilirsiniz.

   Teşekkürler.

  İyi Çalışmalar,

  Melen

   

  26 Temmuz 2011 Salı 10:30