locked
Windows Server RRS feed

 • Soru

 • Merhaba bilgilerimi doğrulamak ve gerekli bilgileri öğrenmek için sorularımı iletiyorum

  1- Kendi bilgisayarında ofis belgeleri çalışması yapan bir arkadaşın çalışmalarını servera kayıt etmesi ile manuel kayıt sorunlarına çözüm için R2 File Server ayarlarını yaparak kendi bilgisayarında çalışma yapan arkadaşın ofis çalışmaları otomatikmen servera taşınmaktadır.

  2- Sunucuya güvenli bağlantı için kişisel bilgisayarların kablosuz ağdan Ip bağlantı kurulumu terminal server uzak masa üstü ayarları ile sağlanabilmektemidir?

  3- Windows server uzak masa üstü terminal server ayarları yapıldığında windows server dan program çalıştırmak için RemoteApp kurulmasına gerek kalmıyormu?

  4- Regedit kullanım bilgilerini, nezaman gerekli olur ve nasıl kullanılır yani windows yanlış kullanımı sonucu gerekli sistem ayarlamaları onarımı, yedek alma vs nasıl yapılmaktadır.

  İyi Çalışmalar Dilerim

  • Düzenleyen Serkan Bark 10 Ekim 2011 Pazartesi 10:25 bosluklar silindi
  • Taşıyan Serkan Bark 10 Ekim 2011 Pazartesi 14:55 Bilgi (Gönderen:Windows Server Forumu)
  10 Ekim 2011 Pazartesi 10:14

Yanıtlar

 • Merhaba İlhan Bey,

  Outlook ile web sayfamdan gelen mailleri okumak ve mail göndermek için adım adım ayarlar başlığında forum kurallarımızdan bahsetmiştim.  

  Tekrar etmek isterim,

  A) Her sorunuz için lütfen yeni bir başlık açınız.

  B) Başlık açarken ve Soru sorarken, Forum kurallarına uygun başlık açmanız ve sorunuz da yapınız hakkında daha detaylı bilgiler vermeniz yönünde olacaktır. Böylelikle, diğer kullanıcılarımız ve forum moderatörlerimiz sorulan soruları anlayabilmek adına sürekli , karşı soru sormak zorunda kalmazlar, sorulan sorulara anında hızlı cevap alınabilir.

  Ayrıca, sizinle aynı sorunu yaşayan kullanıcılarımız aradıkları cevaba çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

  C) Sadece bildiklerinizden emin olmak istiyorsanız, bir duyuru paylaşacaksanız, yada birden fazla cevabı olabilecek soru türleri için lütfen tartışma konusu başlatın. 

  Bu vesile ile, Forum Kurallarımızı okumanızı/gözden geçirmenizi rica ediyorum.

  Teşekkürler.


  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi gibi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook Üzerinden Takip Et!
  Twitter'da Takip Et!
  • Yanıt Olarak İşaretleyen Serkan Bark 10 Ekim 2011 Pazartesi 14:55
  10 Ekim 2011 Pazartesi 10:37