none
365 AD RRS feed

 • Dotaz

 • Měl bych dotaz ohledně Office 365 pro školu.

  Po synchronizaci a údajném zprovoznění kdy se jako ADMIN přihlásím, tak jako normálnímu uživateli po přihlášení k microsoft účtu 365 mi to hodí bílou obrazovku bez jakéhokoli vysvětlení co se dějě. Nejde to nikomu krom správce který vidí všechny uživatele spárované správně. Mohl by mi někdo poradit jak bych to mohl vyřešit?

  Moc děkuji


  • Upravený Kedin42 pondělí 31. srpna 2020 11:23
  pondělí 31. srpna 2020 11:22

Všechny reakce

 • Zkus být konkrétnější, v čem je problém. Kde přesně vidíš tu bílou obrazovku? Kam se přihlašuješ? Když se přihlásíš na office.com, co se stane?

  Není blokovaná nějaká komunikace na síťové úrovní? Inspekce šifrovaného provozu? Jaký webový prohlížeč používáš? Zkoušel jsi inprivate režim v novém MS Edge?

  pondělí 31. srpna 2020 11:43
 • Když jdu přes office.com tak dám přihlásit a jako uživatel synchronizovaný z AD, tak po zadání přihlašovacího jména a hesla se mi zobrazí pouze bílá obrazovka. Zkoušel jsem v Edgi (i v inprivate), Chromu a opeře. Všude se chovalo stejně. Když se přihlásím pod administrátorem vytvořeným v azure AD tak vidím všechny uživatele co potřebuji a nevidím tam žádnou chybu.

  Prověřím ještě jestli nám to neblokuje MIKROTIK

  pondělí 31. srpna 2020 13:17
 • Zkus jiné DNS resolvery na zařízení nebo nejlépe úplně jiné připojení k internetu (mobilní hotspot například).
  úterý 1. září 2020 6:23
 • A onen správce synchronizovaný tedy není? Z jiné lokality či počítače mimo správu a politiky je stejný výsledek? Pokud ano, hledal bych v SSL inspekci, připojení k internetu, nastavení klientů jako například důvěryhodné zóny a podobné. Je to jen čistá synchronizace s otiskem hesla, nebo jsou tam federační servery nebo lokální agent?
  pátek 2. října 2020 9:07
  Vlastník