none
Microsoft Test Manager RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

     mám zákazníka, kterému bych chtěl pro testování aplikací (od různých dodavatelů vyvinutých v různých nástrojích) nabídnout Microsoft Test Manager. Po absolvování kurzu, kde šlo vše hladce, to vypadalo, že to je výkonný a skvělý software. Potíže však nastaly při pokusu aplikaci nainstalovat (Express version) a rozběhnout. V kurzu toto bylo již hotové, tak nyní nemám jistotu, jak lze program využívat a zda si jej mohu dovolit doporučit. Již druhý den volám na MS přednákupní podporu a pročítám MSDN, ale nedaří se mi najít odpovědi na několik otázek:

  1/ Je pomocí MTM možné testovat jakýkoliv software a nebo pouze produkty z Microsoft Visual Studia a ještě musím mít zdrojové texty?

       Povedlo se mi nainstalovat MTM 2013 ve spolupráci s MS TFS 2013 na Windows 7 PRO 64bits. Povedlo se mi vytvořit nový test, ale při pokusu o vytvoření Test Case vždy obdržím hlášku: „Program přestal pracovat“.

        Je verze MTM 2012 stabilnější a dokáže spolupracovat s MS TFS 2013?

  2/ Stačí mi pro volbu prostředí (Windows 7, Windows 8 …) software, který zmiňuji výše, a nebo musím mít ještě MS Hyper-V?

    Děkuji za podporu

     S pozdravem          Zbyněk Homolka
  pondělí 4. května 2015 13:28

Odpovědi

Všechny reakce