none
po aktualizaci na 1903 nestartují Windows RRS feed

 • 질문

 • Dobrý den,

  máme problém u velkého množství našich zákazníků, po aktualizaci na Windows 1903 + dlaší aktualizace, nenastartují Windows, nemáte někdo nejaké řešení.

  Díky Vojta

  2019년 7월 9일 화요일 오전 8:54

모든 응답

 • Co to je za dotaz ? Z toho co píšeš, se nikdo nic nedozví :-)

  Co to znamená, že nestartují ? BSOD, loop, ... ?
  Stejné nebo různé HW konfigurace ?
  Obnova systému ?
  Instalované AV nebo Endpoint řešení ?
  ...  2019년 7월 9일 화요일 오전 11:06
 • Velmi pravděpodobně nekompatibilní bezpečností produkt (antivir/antimalware/firewall) třetí strany. Naprosto běžná a známá věc. Používej integrovaný a zdarma dostupný Microsoft Defender a budeš mít po problémech.
  2019년 7월 9일 화요일 오후 1:00
 • Vojto,

  jsi na forech pro IT profesionaly. Prosim o odpovidajici uroven dotazu.Co maji spolecne pocitace techto zakazniku (instalace ze spolecne image, podobny HW/ovladace, stejny nekompatibilni SW - napr. antivir …)?

  MP

  2019년 7월 9일 화요일 오후 1:36
  중재자
 • Doporučuji zavést proces testování aktualizací. Tedy minimálně, že prvních pár stanic instaluje v den nula a další až následující dny poté. V případě výskytu problémů můžete proces pozastavit a získat více času na diagnostiku.

  Možná by s hledáním pomohly Windows Analytics, abyste mohli zjistit, co na stanicích vlastně je. Nebo so způsobuje jejich problémy.

  Otestoval bych ovladače, periferie a především zmíněné bezpečnostní produkty od antiviru, firewallu po DLP. Ty jsou nejčastějším problémem. Nebo třeba VPN klienti bez patřičných aktualizací.

  2019년 7월 31일 수요일 오후 8:43