1980 İstanbul doğumluyum. Lise yıllarımın ardından biraz da şartların getirimi ile aktif çalışma hayatıma atıldım. Aşırı bir teknoloji bağımlısı olarak o senelerde 24 saatin 18 saati tabiri caiz ise bilgisayar başında geçirerek hem öğrenme hem de uygulama yapma şansım oldu. Bu dönemlerde çeşitli firmalarda görev alarak verilen görevleri başarı ile tamamladım.  

O dönem çalışma hayatımın genel yapı taşları olan üretim ve depolama firmalarında uzun süre Logo , Orca vb. muhasebe entegrasyonları ile askerlik dönemlerimde Visual Fox Pro üzerinde maaş ve tahakkuk işlemlerini Visual Basic ve QBasic temelli yazılım dilleri ile geliştirdim. Bu süreçler zarfında İngilizce ve yazılım üzerine eğitimler alarak öğrenme ve tecrübe süreçlerini hızlandırmaya çalıştım. 2005 yılında C# ve Asp.Net ile tanışmam sonrası geçmiş tecrübelerimi daha hızlı bir şekilde projeler üzerinde uygulama fırsatı buldum. Türkiye'nin önde gelen reklam ajansları ve turizm firmalarında çalışma olanağı bulduğumda XML Web servis teknolojileri üzerine eğitim aldım.

Turizm alanında yaklaşık 400 client'lı bir yazılımın 3 sene boyunca yazılım koordinasyon şefi olarak görev aldım ve bu alanda çeşitli yazılım ve modül geliştirmelerinde bulundum. 2006 - 2011 yılları arasında Antalya da turizm alanında faaliyet gösteren firmalarda Batı Avrupa odaklı Booking yazılımlarına sayısız entegrasyon gerçekleştirerek Türk turizm sektörüne hizmet ettim.

2013 yılının son çeyreğinden bu yana Ankara da Özel bir Üniversitede Sharepoint ve Senior Yazılım Uzmanı olarak çalışmaktayım. Eğitim sürecime hala devam etmekte olup kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.  

Bloglar

Kişisel bloğum olarak kullandığım Web sayfama aşağıda ki adresten ulaşabilirsiniz.

TechNet Wiki

TechNet Profile

https://social.technet.microsoft.com/profile/erdem%20sel%c3%a7uk/

TechNet Wiki makale ve Videolarım

http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/tags/Erdem+SEL_26002300_199_3B00_UK/default.aspx

Sertifikalarım

  • Microsoft Certified Professional
  • Programing in HTML5 with JavaScript and CSS3 Specialist
  • Developing ASP.NET MVC 4 Web Applications.

Aldığım Ödüller

  • Ipek University Innovation 1st Place Real time active keyword search BOT project.
  • Ipek University Innovation 2nd Place for Waste Collection Unit Project

Twitter

 http://www.twitter.com/eravse

Facebook

https://www.facebook.com/eravse

Linkedin

http://tr.linkedin.com/in/eravse

 

Mail

 

eravse@outlook.com.tr


See Also