W tym temacie opisano sposób dostępu, modyfikowania i przeglądania swojego profilu, w tym avatara, udostępnionych informacji, znajomych, najnowszych, ulubionej zawartości i skrótu Twojego profilu.

 


Dostęp do profilu

Profil jest źródłem Twoich osobistych i udostępnionych informacji. Jest zawsze dostępny do przeglądania i modyfikowania. Jest to miejsce, gdzie ty i inni mogą zobaczyć system nagród: http://msdn.microsoft.com/en-US/ff395928.aspx# _Recognition_System

Aby uzyskać dostęp do profilu:

  1. Upewnij się, że zarejestrowałeś i zalogowałeś się na witrynie TechNet wiki.
  2. Znajdź nazwę wyświetlaną. Jest po prawej stronie *** wyszukiwania w górnej części ekranu:

  3. Kliknij nazwę wyświetlaną.
  4. Aby ułatwić kontakt z Tobą, dodaj adres e-mail w sekcji "Biografia"
  5. Upewnij się, że zapisałeś dokonane zmiany przed opuszczeniem swojego profilu.

Podstawy avatar

Twój avatar jest jednocześnie oknem na jakiś aspekt osobowości, hobby, umiejętności techniczne, czy pasje, zainteresowania, humor - coś, co czyni Cię Tobą. Kiedy najpierw dołączysz do Społeczności TechNet Wiki, przypisany zostaje Ci awatar ogólny. Awatar ogólny jest bardzo ogólna i nie daje żadnego wglądu poza nazwę wyświetlaną.

Wybierz avatar! To może być miejsce, ulubioną postać, ciekawy obiekt, hobby, stare zdjęcie z albumu, praktycznie wszystko, co odzwierciedla jakiś aspekt Ciebie. Wystarczy upewnić się, że nie wywołuje konfliktu z Kodeksem postępowania, ani nie może być usankcjonowane lub zakazane.

Aby przypisać lub zmienić swój avatar obraz, zobaczyć, jak zmienić swój Avatar.


Zobacz też:


Inne języki

Ten artykuł jest dostępny także w następujących językach: