پلت‌فرم دی‌ان‌ان

پلت‌فرم دی‌ان‌ان که قبلا با نام دات‌نت‌نیوک شناخته می‌شد، یک سیستم مدیریت محتوای کدباز، قابل توسعه، امن و مقیاس پذیر است که صدها هزار کسب و کار کوچک و بزرگ از آن برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کرده‌اند. پلت‌فرم دی‌ان‌ان در حقیقت نسخه رایگان دی‌ان‌ان و همچنین بستر و مبنای نسخه های تجاری دی‌ان‌ان نظیر ایوک کانتنت و ایوک اِنگیج می‌باشد. نسخه‌های تجاری دی‌ان‌ان شامل پلت‌فرم دی‌ان‌ان و چندین افزونه جدید و مکمل می‌باشند. دی‌ان‌ان با داشتن بیش از یک میلیون عضو، بیش از یک میلیون دانلود و بیش از هشت صد هزار سایت مبتنی بر آن در طول ده سال گذشته، ثابت کرده است که بستری قابل اعتماد بوده و شما می‌توانید با اطمینان کسب و کار خود را با تکیه بر آن بسازیدفن‌آوری قابل اعتماد

پلت‌فرم دی‌ان‌ان (DNN Platform) که قبلا با نام دات‌نت‌نیوک (DotNetNuke) شناخته می‌شد، یک سیستم مدیریت محتوای کدباز، قابل توسعه، امن و مقیاس پذیر است که صدها هزار کسب و کار کوچک و بزرگ از آن برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کرده‌اند.

پلت‌فرم دی‌ان‌ان در حقیقت نسخه رایگان دی‌ان‌ان و همچنین بستر و مبنای نسخه های تجاری دی‌ان‌ان نظیر ایوک کانتنت، ایوک سوشال و ایوک سوئیت می‌باشد. نسخه‌های تجاری دی‌ان‌ان شامل پلت‌فرم دی‌ان‌ان و چندین افزونه جدید و مکمل می‌باشند.

دی‌ان‌ان با داشتن بیش از یک میلیون عضو، بیش از یک میلیون دانلود و بیش از هشت صد هزار سایت مبتنی بر آن در طول ده سال گذشته، ثابت کرده است که پلت‌فرم قابل اعتمادی بوده و شما می‌توانید با اطمینان کسب و کار خود را با تکیه بر آن بسازیدکدباز

کد باز (Open Source) بودن پلت فرم دی ان ان، انعطاف پذیری و آزادی را برای شما و کسب و کار شما فراهم می کند. با در اختیار داشتن سورس نرم افزار، شما قادر به اعمال هرگونه تغییری در برنامه می باشید.

ایمن

پلت فرم دی ان ان از یک سابقه قوی در امنیت برخوردار است. این نرم افزار ده ها اسکن امنیتی و ممیزی انجام شده توسط مشتریان و شرکای کاری که با تیم امنیتی دی ان ان در ارتباط هستند را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

توسعه پذیر

پلت فرم دی ان ان با هدف توسعه پذیری برای مدیریت آسان تر محتوا ساخته شده است. تقریبا هر یک از امکانات نرم افزار قابل تعویض و توسعه می باشد. شما می توانید افزونه سفارشی و دلخواه خود را تولید کنید و یا افزونه مد نظر خود را از بین هزاران مورد موجود انتخاب نمایید

مقیاس پذیر

پلت فرم دی ان ان تقریبا پاسخگوی همه نوع وب سایتی می باشد. مهم نیست که بازدیدکنندگان سایت شما صدها نفر، هزاران نفر یا حتی چند میلیون نفر باشند. دی ان ان بارها و بارها ثابت کرده است که می تواند به چالش کشیده شود.


دی‌ان‌ان فرآیند نصب و استفاده از پلت‌فرم دی‌ان‌ان را برای شما آسان نموده است. شما می‌توانید این سیستم مدیریت محتوا را بر روی کامپیوتر شخصی، سرور آنلاین یا حتی بر روی کلاد نصب نمایید. شما تنها یک کلیک تا شروع دی‌ان‌ان فاصله دارید.


دانلود آخرین نسخه فارسی شده دات نت نیوک فارسی