Giriş

Teams, kuruluşunuz için kullanıma direkt olarak hazır olan, harika bir işbirliği deneyimi sağlar. Uygulamalar için varsayılan ayarlar, çoğu kuruluş için ek bir yapılandırmaya gerek kalmayacak şekilde düzenlemiştir. Yine de, kuruluşunuzun iş gereksinimlerini karşılamak için bazı varsayılan ayarları değiştirmek isteyebilirsiniz.

Uygulama ayarları

  • Uygulamaların kullanılabilirliği: Teams, Microsoft ve üçüncü partilerce yayınlanan uygulamalar sağlar. Bu uygulamalar kullanıcıların ilgisini çeker, üretkenliği destekler ve yaygın olarak kullanılan iş hizmetlerinin entegre edilmesini sağlar. Teams Store'dan uygulamalar alırsınız. Varsayılan olarak, özel uygulamalar dahil olmak üzere tüm uygulamalar, tüm kullanıcılar için erişime açıktır. Kuruluşunuzun tamamı için herhangi bir uygulamayı erişime açabilir veya kapatabilirsiniz.
  • Uygulama izinleri: Uygulamalar, kullanıcılar tarafından onaylanır ve politikalar aracılığıyla yönetici veya BT uzman(lar)ı tarafından yönetilir. Ancak, çoğunlukla, bir uygulamanın izinleri ve risk profili, uygulamanın kendisinde tanımlı durumdadır.
  • Uygulama şablonları: Microsoft Teams için hazır uygulama şablonları, topluluk tarafından yönlendirilir, açık kaynaklıdır ve GitHub'da mevcuttur. Her biri, dağıtım ve kurulum için ayrıntılı talimatlar içerir.

Referanslar

Ayrıca Bakınız